Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je poskytovať tieto služby:

Návrh

Ak potrebujete poradiť pri výbere vhodného zariadenia, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poskytneme odbornú pomoc pri výbere a výpočte vhodného výkonu a typu, alebo vykonáme bezplatne obhliadku u Vás doma a následne Vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru .

Dodanie zariadenia

Poskytujeme maloobchodný predaj klimatizačných zariadení,  tepelných čerpadiel a vzduchotechniky pre konečných zákazníkov aj bez montáže. Cenu zariadení vieme nastaviť individuálne na základe dopytu, neváhajte nás kontaktovať. Na zariadenia sa vzťahuje záruka 3 roky a počas tejto doby vám garantujeme technickú pomoc a rýchlu dostupnosť náhradných dielov.

Montáž

Poskytujeme montáž klimatizačných zariadení,  tepelných čerpadiel a vzduchotechniky nie len nami dodávaných zariadení. Špecializujeme sa výlučne len na klimatizácie, tepelné čerpadlá a vzduchotechniku, vďaka čomu vieme reagovať rýchlo a kvalitne.

Servis

Na to, aby zariadenie správne fungovalo, je nutné zabezpečiť pravidelný servis, ktorý  šetrí spotrebu energie a taktiež finančné prostriedky za neplánované havarijné opravy a prípadné škody na technológiách, či výpadkoch výroby. Výrobca zariadenia doporučuje servisnú prehliadku zariadenia minimálne raz za rok servisným technikom, resp. chladiarom.